GTA V multiplayer Rockstar potwierdza!

Luty 18, 2012 at 4:39 pm (nowosci) (, , , )

Akcja GTA V w istocie rozgrywa się w Los Santos, gra będzie także dysponowała trybem multiplayer – to dwie najważniejsze informacje, jakie niesie ze sobą dzisiejsze potwierdzenie powstawania tego tytułu przez Rockstar. O tym, że firma zajmuje się piątą częścią swojej bestsellerowej serii, wiedzieliśmy jednak już od kilku dni.

Rockstar zostawia graczy z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Nie wiadomo zatem, czy oprócz Los Santos, czyli wirtualnego odpowiednika Los Angeles, pojawią się także inne miasta ze stanu San Andreas (czyt. Kalifornii). Próżno szukać też informacji na temat trybów gry wieloosobowej. Fanów bardziej nurtują pytania o datę premiery i platformy docelowe. Pewniakami wydają się PS3 i X360, a szanse ma też PC.

– Grand Theft Auto V to po raz kolejny radykalne odkrycie na nowo uniwersum GTA. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani mogąc podzielić się naszą wizją z fanami – mówi Sam Houser, prezes Rockstara. Gra ma obrać „wyrazisty, nowy kierunek w kwestii wolności w otwartym świecie”. Nacisk położono na „przedstawienie opowieści” i „rozgrywkę opartą na misjach”. Fabuła ma się skupiać na „pogoni za wszechmocnym dolarem”. – To największa i najbardziej ambitna gra w historii Rockstara – zapewnia firma w oświadczeniu prasowym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: