Gta 4 kolejny dodatek (2)

Maj 29, 2009 at 2:40 pm (nowosci) (, , , , , , , )

Xboksowcy na jesieni dostaną jeszcze jedną porcję dodatkowej zawartości do Grand Theft Auto IV. Jej tytuł to The Ballad of Gay Tony.

Studio Rockstar najwyraźniej nie poprzestanie jedynie na pokazaniu przyrodzenia jednej z postaci w Lost & Damned. Twórcy GTAIV tym razem będą budzić kontrowersje już samym tytułem kolejnego DLC dla tej gry – The Ballad of Gay Tony.

„Gwiazdy rocka” nie zamierzają zmieniać swojego podejścia do dodatków – gracz pokieruje losami całkowicie nowej postaci, Luisa Lopeza. Jego głównym zmartwieniem będzie przeżycie i utrzymanie się w towarzystwie bogatej śmietanki towarzyskiej Liberty City. Wydawać by się mogło, że to błahostka w porównaniu z codziennością Nika. Wręcz przeciwnie. Wyższe sfery są zbudowane na siatce zależności pomiędzy wieloma osobami, więc Lopez będzie musiał uważać na każdym kroku. Nigdy bowiem nie wiadomo, czy dana osoba jest przyjacielem, czy też wrogiem.

Tytułowy „Gay Tony” to tak naprawdę Tony Prince, impresario w klubie nocnym, w którym pracuje Lopez.

DLC wyląduje na Xbox Live tej jesieni i będzie kosztować 1600 MSP. Mniej więcej w tym samym czasie w sklepach pojawi się Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City – będzie to kompilacja obu dodatków do GTAIV. Co ciekawe, nie będą one wymagały do działania podstawki. Cena GTA:EfLC wyniesie w Stanach 40 USD, czyli 2/3 ceny normalnej gry.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: