Grand Theft Auto IV na PC 21.11

Październik 3, 2008 at 12:29 pm (nowosci) (, , , , )

Zanosi się na to, że czekanie na wersję pecetową Grand Theft Auto IV opłaci się. Magazyn The Game Machine ujawnia, co dodano i zmieniono względem wersji konsolowej tej gry.

Ujawnione niecałe trzy tygodnie temu wymagania zalecane Grand Theft Auto IV nie napełniły serduszek graczy szczęściem. Są dość duże, ale za to gra zostanie rozbudowana o kilka dodatkowych elementów. W najnowszym wydaniu włoskiego magazynu o grach The Game Machine pojawiły się informacje właśnie na temat usprawnień w wersji pecetowej GTA 4.
System GPS nie będzie się już ograniczał jedynie do pokazywania drogi do punktów umieszczonych na mapie – będzie również możliwe dodawanie do znaczników własnych notatek. Ponadto Rockstar dorzuci do GTAIV na PC edytor filmików. Gra pozwoli na zapisanie ostatnich 30 sekund akcji. Potem w edytorze tym można zmieniać punkty umieszczenia kamery oraz podkładać, pod stworzone przez siebie filmiki, utwory znane ze stacji radiowych nowego Liberty City.

No i wreszcie „last but not least” – poprawiony streaming danych. Pecetowcy nie tylko zobaczą więcej przechodniów i więcej aut, ale także pozbyto się efektu klonów. To oznacza, że po ulicach już nie będą się masowo poruszać samochody takie same jak ten prowadzony przez Niko.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: