Dodatek do GTA 4

Wrzesień 23, 2008 at 12:39 pm (nowosci) (, , , , )

W sieci pojawiły się pogłoski na temat dodatkowej zawartości do GTA IV, która ma pojawić się w ostatnim kwartale bieżącego roku. Doniesienia te, choć niepotwierdzone, są dość zaskakujące – sugeruje się bowiem, że DLC przybierze bardziej kształt pełnoprawnego dodatku.

Niewiele dotychczas było wiadomo na temat kształtu dodatkowej zawartości do GTA IV, jaką Rockstar planuje wypuścić pod koniec tego roku. W sytuacjach, gdy drażniący temat jest omijany szerokim łukiem, prędzej czy później w sieci pojawiają się spekulacje. Tak też stało się i tym razem. Dla niektórych doniesienia te mogą okazać się jednak niemałym zaskoczeniem. Ma być bowiem dużo i drogo, co, jak na zawartość dodatkową, należy do rzadkości. Według plotek, pochodzących rzekomo z wiarygodnego źródła, DLC będzie niezwykle rozbudowane, podobne wręcz do pełnoprawnego dodatku. To zapewne dobra wiadomość dla fanów „czwórki”. Taki przepych ma jednak swoją cenę – 1600 MP, czyli ponad 19 euro. Datę premiery wyznacza się z kolei na końcówkę października lub początek listopada.

Pytanie tylko – czy informacje te się potwierdzą. Przedstawiciele Rockstara zapewne nie będą kwapili się do udzielenia stosownych wypowiedzi na ten temat, więc fani czwartego GTA pozostaną na jakiś czas zawieszeni w próżni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: